Facebook

Facebook dla BlackBerry

Sprawdź i zaktualizuj Facebooka na telefonie BlackBerry 10

Facebook dla BlackBerry 10 pozwala pozostać na szczycie sieci społecznościowej z urządzenia BlackBerry.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Kompaktowy i łatwy w użyciu
  • Przesyłaj zdjęcia bezpośrednio z telefonu
  • Synchronizuj kalendarz, kontakty i wiadomości
  • Udostępnij swoją lokalizację w Miejscach

Wady

  • Brak przesyłania wideo
  • Brakuje niektórych funkcji Facebooka

Bardzo dobry
8

Facebook dla BlackBerry 10 pozwala pozostać na szczycie sieci społecznościowej z urządzenia BlackBerry.

funkcje

Aplikacja zapewnia atrakcyjny, kompaktowy interfejs użytkownika do przeglądania Facebooka w telefonie. Możesz sprawdzić źródło wiadomości (filtrowanie według aktualizacji statusu, zdjęć lub linków, jeśli chcesz), czytać i wysyłać wiadomości, wyszukiwać i dodawać znajomych oraz udostępniać swoją lokalizację w Miejscach.

Inną funkcją Facebooka dla BlackBerry 10 jest możliwość przechwytywania i przesyłania zdjęć lub dodawania ich z zapisanych obrazów. Niestety, nie pozwala na to samo w przypadku wideo.

Świetna integracja

Aplikacja Facebook dobrze się integruje z systemem operacyjnym BlackBerry 10. Na przykład możesz połączyć swoje konto Facebook z aplikacją BlackBerry Calendar , co oznacza, że ​​wydarzenia z Facebooka są automatycznie dodawane tutaj. Możesz także synchronizować kontakty i wiadomości między Facebookiem a BlackBerry i otrzymywać powiadomienia w zaplanowanym czasie.

Nie pełne wrażenia z Facebooka

Oprogramowanie doskonale nadaje się do sprawdzania i aktualizowania Facebooka, chociaż nie zapewnia dostępu do pełnej gamy funkcji, które można podziwiać w internetowej wersji sieci społecznościowej. Na przykład nie można uzyskać dostępu do aplikacji Facebook na telefonie BlackBerry lub uzyskać dostępu do czatu na Facebooku.

Wniosek

Pomimo braku pełnego doświadczenia z siecią społecznościową, oficjalna aplikacja BlackBerry na Facebooku jest nadal najwygodniejszym sposobem korzystania z Facebooka na swoim urządzeniu.

Facebook poprawił wygodę użytkownika w zakresie przesyłania zdjęć w najnowszej wersji aplikacji. Możesz teraz przesłać wiele zdjęć do swojego kanału informacyjnego, osi czasu, wydarzenia / grup; wybierz zdjęcia z wielu albumów na urządzeniu, aby przesłać je w jednym poście; taguj wiele zdjęć w poście statusu lub postach fotograficznych; i wybierz album podczas publikowania aktualizacji statusu ze zdjęciami. Możesz także edytować swój wpis o statusie.

Zmiany

  • Facebook poprawił wygodę użytkownika w zakresie przesyłania zdjęć w najnowszej wersji aplikacji. Możesz teraz przesłać wiele zdjęć do swojego kanału informacyjnego, osi czasu, wydarzenia / grup; wybierz zdjęcia z wielu albumów na urządzeniu, aby przesłać je w jednym poście; taguj wiele zdjęć w poście statusu lub postach fotograficznych; i wybierz album podczas publikowania aktualizacji statusu ze zdjęciami. Możesz także edytować swój wpis o statusie.

Najczęściej pobierane Przeglądarki na blackberry

Facebook

Download

Facebook for BlackBerry 10 10.7.31.9

Opinie użytkowników o Facebook

Sponsorowany×